AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ BILETU U KIEROWCY

AUTOBUSY BĘDĄ JEŹDZIĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE MOCNA KUPOWAĆ BILETU U KIEROWCY

Kołobrzeg z Kołobrzegu

SAMOCHODY BĘDĄ JEŹDZIĆ KIEDY W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE MOŻNA ZDOBYĆ BILETU U KIEROWCY

W kontakcie z pandemią wirusa COVID – 19, Komunikacja Miejska w Kołobrzegu zmienia sposób obsługi użytkowników oraz pasażerów.
Od najbliższej soboty do odwołania, wyłączona będzie sprzedaż biletów u kierowców. I zostanie wyznaczona strefa bezpieczeństwa kierowcy, w której wchodzić będzie pełen zakaz przebywania pasażerów a przednie drzwi we każdych autobusach zostaną wyizolowane z użytku.

Także od soboty, 14 marca autobusy toczyć się będą właśnie i wyłączenie według rozkładu jazdy w niedziele. Tym jedynym rozkład jazdy w dni robocze przestaje być działający do odwołania. Jak czytamy w specjalnym komunikacie Kasa Firmy będzie także nieczynna. KM Kołobrzeg prosi wszystkich interesantów o dokonywanie wpłat drogą elektroniczną. Punkty Obsługi Użytkownika na ul. Grochowskiej oraz Jagiellońskiej będą otwarte bez zmian.

z zmian biuro obsługi mężczyzny w siedzibie Firmy nie będzie stosować interesantów. – Na wszelkie wątpliwości i zapytania odpowiadać będziemy tylko telefonicznie, NR TELEFONU 94 35 173 51. Wszelkie odwołania pisemne można będzie oddać do skrzynki umieszczonej od poniedziałku przed wejściem do Firmy Można je promieniować na adresy: Strefy Płatnego Parkowania: e.wojtowicz@km.kolobrzeg.pl oraz a.ciszewska@km.kolobrzeg.pl. Kontrola Biletów: j.pleskot@km.kolobrzeg.pl
– informuje KM Kołobrzeg.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments