Jakie kuracje gabinetowe pomagają w walce z tkanką tłuszczową?

Endermologia Chociwel zabiegi

Zachodniopomorskie

Zabiegi budowane w klinikach urody często stosują się przede wszystkim z redukowaniem różnych niedoskonałości skóry, np. zmarszczek lub innych objawów starzenia. Prezentuje się jednak, że w wielu gabinetach kosmetycznych widoczne są także kuracje, które działają w zrzuceniu zbędnych kilogramów oraz wymodelowaniu sylwetki.

Endermologia Trzebiatów zabiegi

A atutem takich procedur jest zarówno duża skuteczność, jak i bezinwazyjny przebieg terapii.

UltraSlim spalacz
UltraSlim spalacz

Już przy poszukiwaniu zabiegów wyszczuplających i modelujących warto odpowiedzieć sobie rzecz z tego, że takie operacje nie powinny zastępować codziennej aktywności ruchowej i lekkostrawnej, wielkiej w witaminy diety. Dopiero połączenie wszystkich działań, jakie są korzystne dla własnego organizmu, pozwala osiągnąć wyjątkowe i długie rezultaty. Co dużo, jeżeli chce nam np. na spędzeniu zbędnych kilogramów przed okresem letnim, ważne będzie rozpoczęcie kuracji gabinetowej w dobrym momencie, czyli już zimą czy wczesną wiosną. Wynika zatem z faktu, że większość zabiegów wymaga większej wartości powtórzeń. I przy nowych metodach niezbędne wykaże się m.in. zachowanie dłuższego odstępu czasowego pomiędzy kolejnymi wizytami.
Redukowanie tkanki tłuszczowej „na zimno”

Zobacz również Tabletki na odchudzanie

Od wielu lat prawdziwym hitem wśród zabiegów wyszczuplających jest kriolipoliza. W obecnej diecie do rozbijania komórek tłuszczowych odnosi się urządzenia, które zasysa fałd skóry w wybranej grup mięsa i schładza ten zakres nawet do kilkunastu stopni Celsjusza poniżej zera. Co istotne, aparatura stosowana do kriolipolizy nie narusza innych tkanek i narządów. Niska temperatura wpływa na komórki tłuszczowe – dodaje ich podział i indywidualne wydalenie z organizmu. W ostatni fason można z powodzeniem zredukować niedoskonałości ciała w konkretnych obszarach, np. w okolicach brzucha, talii, ud, pośladów, ramion czy pleców.

zobacz również cellactiv

Niemniej, w przypadku tego sposobu trzeba zachować około 45-dniowy odstęp pomiędzy kolejnymi wizytami. Ponadto, w trakcie stosowania kriolipolizy należy zrezygnować z nowych terapii wyszczuplających. Wdrożenie dodatkowych metod gabinetowych mogłoby wtedy doprowadzić do zbytniego obciążenia organizmu.

Modelowanie sylwetki dzięki zjawisku kawitacji

Ogromnym zainteresowaniem wśród osób, którym pragnie na bezinwazyjnym zredukowaniu tkanki tłuszczowej, cieszy się również kawitacja ultradźwiękowa. Ta forma bywa też niekiedy nazywana liposukcją niechirurgiczną. W niniejszym sposobu ważne jest wykorzystanie aparatury, która emituje ultradźwięki o częstotliwości 40 kHz. Więc z serii prowadzi do stworzenia zjawiska kawitacji i wytworzenia energii uszkadzającej komórki tłuszczowe. Co ciekawe, przeprowadzenie serii takich sposobów osiągnie nie ale na wymodelowanie danego regionu ciała, ale te na pobudzenie przemiany materii. Oprócz tego, kawitacja ultradźwiękowa pewno obcowań z powodzeniem kojarzona z własnymi formami gabinetowymi, np. endermologią LPG (masażem podciśnieniowym).

zobacz również pożyczka w 15 minut

Wyszczuplający masaż podciśnieniowy

Kolejną metodą gabinetową, która słynie również z trudnej skuteczności, jak i bezinwazyjnego działania, jest endermologia LPG. W niniejszym wypadku kosmetolog używa dania z głowicą urządzoną w elektronicznie sterowane rolki. Aparatura ta służy zaś do podciśnieniowego masażu wybranych grup ciała, np. okolic ramion, brzucha, pośladków, ud, bryczesów lub nawet łydek.

Endermologia LPG może stać wykonana nie ale w charakteru usunięcia miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Ta forma sprawdza się i doskonale przy redukowaniu cellulitu, rozstępów i blizn. Co dużo, pełna terapia masażu podciśnieniowego zapewnia pobudzenie metabolizmu i poprawę krążenia natur oraz limfy. Trzeba jednak zostawiać sobie rzecz z tego, że endermologia LPG wymaga często większej wartości powtórzeń, niż nowe metody gabinetowe. Wyraźnie zauważalne efekty dostaje się po minimum 10 zabiegach, natomiast cała operacja może się składać nawet z jakiś 20 wizyt w klinice urody.

Źródło z Jakie kuracje gabinetowe pomagają w walce z tkanką tłuszczową

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments