Gdzie trafią handlarze z targowiska w Kołobrzegu ?

Gdzie trafią handlarze z targowiska w Kołobrzegu ?

Aktulności Kołobrzeg z Kołobrzegu

Coraz w tym roku kołobrzeski magistrat ma rozstrzygnąć przetarg na przebudowę targowiska miejskiego przy ul. Trzebiatowskiej. Handlujący tam kupcy mają stać przekazani na trasę Okopową.

Gdzie trafią handlarze z targowiska w Kołobrzegu ?

 

Po wielu perypetiach, związanymi często z czystym kosztorysem planowanej inwestycji, remont targowiska zatrzymuje się jeszcze dużo istotny. Prace ciągną się rozpocząć więcej w tym roku. Oprócz nowej nawierzchni, na terenie przy ul. Trzebiatowskiej, mają pojawić się i nowe pawilony handlowe, zadaszenie dla młodszych handlarzy i oświetlenie.

Zakładamy, że prace powinny potrwać około 4 miesięcy – mówi Michał Kujaczyński, rzecznik Urzędu Miasta. Znaczy to, że nowe targowisko byłoby zdolne na wiosnę następnego roku.

W trakcie trwania remontu kołobrzescy kupcy mają być przekazani na ul. Okopową. Nie spróbował się pierwotny pomysł czasowego handlu na parkingu przy Trzebiatowskiej. Plac przy targowisku, chodzący do spółki Orlen, wymagałby bowiem kosztownego przygotowania nawierzchni. Urzędnicy zapowiadają spotkanie z kupcami w niniejszej myśli.

 

Zobacz również Wydarzenia Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments