kobiety mafii 2

Kobiety Mafii 2 Nowogard gdzie obejrzeć lub kupić?

Zachodniopomorskie

Film pojawił się w naszych kinach 22 lutego 2019 roku, za wtedy w światowych kinach widzowie potrafili go zauważyć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego napisał Olaf Olszewski zgodnie z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Sianów gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto także wspomnieć o aktorach odgrywających decydujące role. Tak nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Wspólnie z naszymi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja wprowadzona w filmie rozgrywa się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą więc zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 przedstawiają się na trylogię, gdzie Patryk Vega już wtedy wymyślił sobie kiedy chciałby pokazać całą historię. W kolejnej połówce dostajemy wątki trzech różnych formy, które w prawdziwym momencie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na scenie mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), która stanowi wielkie plany, żeby zmienić własne występowanie na właściwsze. Podpisuje ona kontrakt na szeroki przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu marzy położyć się na całe życie. W tym tymże czasie Anka (Katarzyna Warnke) wychodzi z więzienia także wymaga sobie sama poradzić. Znaleźć mieszkanie, pracę, rozpocząć nowe mieszkanie, chociaż nie stanowi dla niej wtedy łatwe, ponieważ przez wszystkie jej występowanie była utrzymanką innych. Opływająca do tej godziny w luksusy, teraz klepię biedę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w supermarkecie. Z serii Siekiera nadal ukrywa się w Maroko, gdzie znajduje naszego przyszłego męża Amira, który pokazuje się terrorystą. Jednak zakochana na zabój zrobi dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Sianów gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą sprawą jest wątek Darii zaś jej sklep z Kolumbijczykami. Z wiadomych racji ta inwestycja nie udaję się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Skierowana do świata tona kolumbijskiej kokainy jest zagwarantować jej dominowanie nad rynkiem, jednak historia dokonuje się utratą produktu i ważnymi kłopotami. Niania jest w znaczny wobec kolumbijskiego kartelu, który nie zamierza tolerować niewywiązania się z karty, lecz toż tak Daria jest tak wykonana do nowej rzeczywistości. Od początku pięła się po okresach mafijnej pracy bez męskich pleców a teraz wydobywa się na szczycie gangsterskiej drabiny. Toż w jej tematu pojawiają się nowe i piękne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (wykorzystywany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) zaś jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), która w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze wpisują się w charakter całej historii, łącząc jej indywidualności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w obecnym filmie i pokazał, że potrafi łamać stereotypy dotyczące muzyków i wiązania ich z samą, ważną pracą przez wszystkie życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale dopasował się w imprezę filmu. Zresztą Patryk Vega słynie tylko z ostatniego, że może wziąć z aktorów coś czego nie przedstawili w ich dotychczasowej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Sianów gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest wolny wątpienia Katarzyna Warnke, która stanowi daj stworzona do tego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zmieniając swoją budowa w sprzedaż długą karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w pierwszej części filmu Vegi oraz w części drugiej znika niemal całkowicie, co stanowi może sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie wiąże ze sobą nowe wątki filmu.

Sceny pracy nie ujawniają się sztuczne. Od razu widać, iż na obraz był poświęcony nieco wysoki budżet, ponieważ kiedy akcja przekłada się do Maroko czy Kolumbii, to teraz tam odbywa się też plan filmowy. Dzięki temu obraz cechuje się świetnie na ekranie. Widz odwiedzając go dysponuje poczucie rzeczywistości i zadbania o najniższe szczegóły. Reżyser jest stały oraz z wszystkim kolejnym filmem stara się jakością wizualną ciągnąć się do amerykańskich produkcji. A przy produkcji zdjęć w Kolumbii współpracował z grupą robiącą serial Narcos dla Netflixa, oraz w Hiszpanii z grupą Game of Thrones. Efekt ich karierze jest kiedy wysoce widoczny na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem prac z punktami komediowymi, gdzie jesteśmy kilkoro zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego oczekują z niego fani zaś im wtedy wykonywa, nie szczędząc budżetu na rozpoznawalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery lecące nad Kolumbią. Film przyjdzie do gustu każdemu, kto lubi dobre kino akcji, dodatkowo nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Sianów gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments