Leasing bez bik

Leasing Milicz zadzwoń 887332665

Poradnik Klienta

Leasing to bardzo ciekawa forma nabycia określonych przedmiotów. Łączy w sobie dwa aspekty: pożyczki i dzierżawy.
Rzecz leasingowana w umówionym czasie nie jest twój, korzystasz tylko z niego przez określony w umowie czas.

Leasing Oleśnica

 

 

Najpopularniejszy leasing związany jest z samochodami, chociaż różne urządzenia, które są Ci przydatne w trakcie prowadzenia działalności możesz mieć, za pomocą tej metody. Nowo powstałe firmy mogą otrzymać leasing już pierwszego dnia po rozpoczęciu działania. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby na miejscu ustalić najkorzystniejszy dla siebie wariant.

 

zloz wniosek

 

Bardzo łatwo możesz korzystać z pomocy doradców, z którymi możesz się skontaktować za pomocą prostej ankiety, zamieszczonej w Internecie, infolinii czy sms. Po prostu, możesz spotkać się bezpośrednio z agentem kredytowym zatrudnionym w firmie leasingowej, które mają biura, w każdym większym mieście na terenie kraju.

 

W czasie rozmowy uzyskasz wszystkie informacje dotyczące potrzebnych dokumentów (a niewiele ich potrzeba) i zaproponuje najkorzystniejszy sposób załatwienia sprawy. Niezależnie od tego, na jaką formę, się zdecydujesz, Twoje zyski podatkowe będą duże. Wydatki poniesione na leasingi, wliczamy w koszty działalności i odliczamy od podatku dochodowego. Rozmowa z doradcą, który oceni sytuację majątkową i podatkową, prowadzonej przez Ciebie firmy, na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że można go zdecydowanie łatwiej uzyskać niż kredyt inwestycyjny w banku. Wszystkie procesy i gromadzenie dokumentów są sprowadzone do niezbędnego minimum . Dla osób prowadzących niewielkie firmy, szczególnie, na początkowym etapie, to wyjątkowe uproszczenie. Szczególnie ważne jest, że nie są konieczni dodatkowi żyranci czy poręczenia.

 

Używając tej formuły, można kupić, nie tylko, zwykły samochód, ale sprzęt czy samochody dostawcze, a również, sprzęt potrzebny na budowie czy do wyposażenia gabinetów medycznych. W przypadku pojazdów,kolejnym plusem jest, że to firma leasingowa dba o ich prawidłowy serwis i ubezpieczenia. Działanie jest proste. Wybierasz odpowiedni model auta, ustalasz warunki finansowania, składasz wniosek zdalnie lub omawiasz wszelkie kwestie z agentem i
swobodnie dysponujesz nowym autem. Zyski płynące z tych działań są bezcenne. Nie marnujesz czasu, bo Twoja wizyta w salonie i ustalanie ceny nie jest konieczne. Możesz być pewien, że otrzymujesz najniższą, jak jest możliwa, której przy zakupie indywidualnym zapewne byś nie otrzymał. Dysponujesz autem z salonu, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś ponosił kolejną, stałą, opłatę abonamentową.

Ty tylko tankujesz, nad kwestiami związanymi z obsługą techniczną czuwa firma leasingowa, która rozlicza się z serwisem bezgotówkowo. Prawidłowo opracowane ubezpieczenia gwarantują Ci auto zastępcze, w razie stłuczki, czy gwarantują pokrycie wszelkich strat, jeśli ukradną Ci auto. Kolejny plus to fakt, że nie musisz wykupywania auta, które masz w leasingu. Tak więc, późniejsza odsprzedaż auta i uzyskanie korzystnej ceny również nas nie dotyczą.

Jeśli obawiasz się o to, czy w ciągu trwania umowy, będziesz miał wystarczającą elastyczność finansów dysponujesz dwoma rozwiązaniami. Nie musisz decydować się na samochód nowy. Nie każdy wie, że jest możliwe pozyskanie leasingu na samochód, który niekoniecznie jest nowy, a instytucje takie, jak Leasing Oleśnica oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy wystawiając samochody na aukcjach. Możesz nie niepokoić się, jeśli decydujesz się na nowe auto.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z dostępnością gotówki, możesz negocjować warunki umowy. Warunki spłat kredytu są dopasowane do możliwości finansowych klienta. Nie wszyscy wiedzą, że leasing to forma dostępna osobom fizycznym. Każdy człowiek może wykorzystać leasing jako alternatywę dla kredytu.

Procedura jest praktycznie identyczna, jak w przypadku leasingu dla firm. Zawieramy umowę, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, który sobie wybraliśmy, a my użytkujemy je, pod warunkiem terminowej spłaty rat. W umowie zawiera się warunek, że używamy samochodu, a jego właścicielem zostaniemy, gdy umowa się zakończy. Oczywiście, nie ma konieczności odkupu auta.

Firma Leasing Oleśnica będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: potwierdzenia tożsamości, potwierdzenia kwoty wynagrodzenia, wyciągu z konta.

Obligatoryjnie należy zawrzeć umowę ubezpieczenia. W tym przypadku, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, kolejną korzyścią, jest sytuacja, że leasing nie powoduje konieczności zgłaszania do banku, nie ulega zmniejszeniu nasza zdolność kredytowa. Jasne jest, że jest to bardzo wysoka korzyśćjeśli planujemy zaciągnąć kredyt np. hipoteczny.

Leasing Oleśnica

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments