Miejsce targowe w Kołobrzegu remont

Miejsce targowe w Kołobrzegu remont

Aktulności Kołobrzeg z Kołobrzegu

Przedsiębiorcy nie pogodzili się na grunt proponowany przez miasto, jako zastępczy, na godzina remontu targowiska miejskiego przy ulicy Trzebiatowskiej. Magistrat chciał przenieść handlujących na ulicę Okopową, niedaleko kładki nad torami. Przeszkodą traktował być słaby dojazd i minus miejsc parkingowych.

Miejsce targowe w Kołobrzegu remont

 

W trakcie spotkania z górami miasta zaproponowano parking przy stadionie. Tu przeszkodą istnieje przecież plan zagospodarowania, który uniemożliwia handel w niniejszym znaczeniu. Chociaż urzędnicy sprawdzą czyli na że nie da się nic w niniejszym fakcie zrobić. Alternatywą jest żyć miejsce naprzeciw kołobrzeskiego cmentarza. Docelowo jest one oddane pod budowę nowego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Wkrótce kupcy wraz z pracownikami mają przyjrzeć się wskazanej lokalizacji.

Dodatkowo handlujący chcieliby zmienić termin wartego 6,5 miliona remontu. Magistrat chciał rozstrzygnąć przetarg też w współczesnym roku, tak aby po 4 miesiącach prac ważna było z powrotem handlować przy ulicy Trzebiatowskiej. Jednak możliwe jest, że remont zacznie się dopiero jesienią. Jak radzą handlujący, to wiosna jest gwoli nich najnowszym okresem.

Przypomnijmy: oprócz nowej nawierzchni, na gruncie przy ul. Trzebiatowskiej, mają pojawić się oraz inne pawilony handlowe, zadaszenie dla mniejszych handlarzy i oświetlenie.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments