Pitbull. Nowe porządki

Pitbull nowe porządki Police gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Pitbull, to niepowtarzalny z obecnych obrazów, który nosi w napięciu, mrozi krew w żyłach oraz potrafi tak dużo scen akcji, że z gwarancją nie można wymienić go filmem suchym i monotonnym. Mamy w nim bowiem do pracowania z rodziną warszawskich policjantów, którzy podążają tropem zorganizowanej grupy przestępczej, zamieszanej w znaczne zainteresowania i zabójstwa zastraszanych handlarzy.

Pitbull nowe porządki Stepnica gdzie obejrzeć?

Dzięki szczerości, energie i popularnym akcjom, jakie nie zwykle są zgodne z założeniem, film był się hitem i szybko, zdecydowano się na różną stronę Bitbulla.

klik i ogladaj film

Inna stronę kultowego filmu, Pitbull Nowe systemy, rozmawia o policjancie, Dariuszu „Majami” Wilkowskim, który za wszelką cenę, chce znaleźć groźnych gangsterów, zakłócających etap nie jedynie na Mokotowie, ale też w wszelkiej Warszawie. Chcą oni do zrealizowania tak zwanych porządków, stąd tytuł pozostałej połowie.

W trakcie akcji, objawia się jednak, że gangsterzy, są zamieszani w znaczącą sprawę, chodzi bo o serię zabójstw i porwań, przez tak zwany Gang Obcinaczy Palców. Gang porywał ludzi, których mordował i obcinał mi palce, żeby nie doprowadzić do identyfikacji osób.
Tworzący w pojedynkę Majami, dla cała sytuacje, postanawia połączyć siły z Gebelsem, Igorme oraz Barszczykiem, którzy podążają śladem gangsterów już dłuższy godzina oraz mają duża zgodę na punkt strategie leczenia gangsterów.

Pitbull nowe porządki Stepnica gdzie obejrzeć?

Majami, wchodzi na plan, uświadomienia handlarzy o grożącym im niebezpieczeństwie. Pozostawia również namiary na siebie w znaczeniach, w których gangsterzy pobierają haracz. Plan szybko pada. Właścicielka salonu fryzjerskiego ostrzega bandytów przed siecią dodatkowo nie trafia do zatrzymania. Darek nie ma się poddać i szuka własnego trybu na zakończenie gangsterów.

Majami, zyskuję ważne wskazówki odnośnie planowanych zamieszek na Mokotowie. Nikt chociaż nie chce ułatwić mu działaniu zasadzki.
Oba komisariaty próbują zwalić rzecz na kolejny.

Pitbull nowe porządki Stepnica gdzie obejrzeć?

Nie biorąc wyboru grupa policjantów przyjmuje się przeprowadzić pracę i uniknąć kolejnych morderstw. Niestety, podczas prac nie przedstawia się złapać najgroźniejszego przestępcy. Na jego szukaj policjanci trafiają jednak później, gdy próbował odebrać haracz. Długie przesłuchiwania, złe traktowanie zmusza jednak gangstera do wymianie.

W obawie o wielki wyrok, zaczyna sypać pozostałych gangsterów, odpowiedzialnych za porachunki mafijne w ubiegłym czasie. Niestety, lekkomyślność bandyty doprowadziła do zabójstwa jego matk. Planowała żyć wówczas Zemsta za pomoc z policją. Podczas zeznań, gangster zaczyna sypać. Składa również zeznania obciążające siebie, bo wynika z prawa, że gdy się nawracać, więc po całości.

Udzielam się do stosowania wkładu w potrójnym zabójstwie, obcięcia palców i zakopania ciał wszystkich trzech ofiar. Wskazuje i miejsce, w których zakopano ciała. W obecny styl, pazbywa się możliwości świadka koronnego. Tymczasem zaczyna powracać spokój. Handlarze przekazują różne, obciążające wiedzę na punkt handlarzy, nie czując już żadnego zagrożenia z ich części.

Pitbull nowe porządki Stepnica gdzie obejrzeć?

Podekscytowany policjant różni się uzyskanymi danymi z bratem i rusza na drugą akcję. Majami wraz z rodziną policjantów wraca na teren bazaru. po dokonaniu sklepu, rozpoczyna się obserwacja z białego miejsca po automatach do zabawy. Wtedy do któregokolwiek ze sklepów, wchodzi Boss. Dotknięty słowami handlarza, postanawia przełożyć się w ręce policji.

Świadom, obserwacji miejsca, przyjmuje się zapytać o podatek. Gdy sięga po pieniądze, w tym momencie do lokalu wpada policja i tworzy zatrzymania. Boss przyjmuje się na pomoc z policją, na poczet mniejszego wyroku oraz danych zawarcia związku małżeńskiego podczas odbywanego kary. Gdy udaje się dojść do porozumienia, sprawy wymykają się nieco spod kontroli.

Przylega do zabójstwa, w jakim ginie Boss, a główny aktor, zabierający się w kwestię policjanta Majami, zostaje zdegradowany. Na ostatnim sezonie film się kończy.
Pełny akcji, wulgaryzmów i niepochlebnych, policyjnych akcji film, został dwukrotnie nominowany do nagrody. Ma bardzo pozytywnych uwadze także z pewnością poleca się na środowisku innych produkcji kryminalnych.

Pitbull nowe porządki Stepnica gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Pitbull nowe porządki

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments