Siwe włosy - wygraj z nimi raz na zawsze dzięki GR-7 Professional

Przeszczep Włosów Dębno

Zachodniopomorskie

Jesteśmy cywilizacją, która bardzo dotkliwie jest skutki strachu i przepracowania. Z takimi przypadłościami jak nerwice, depresje, nadwaga czy przyspieszone starzenie bardzo jest walczyć. Drinkom z bardziej poważnych tematów jest przedwczesne siwienie. Dziś siwe włosy nie dziwią nawet u dwudziestolatków. Niestety u dużo pań jest toż pretekst do systemów i niezadowolenia z z naszego wizerunku. Czy można skutecznie odwrócić siwienie? Odpowiadamy, podając za przykład preparat GR-7 Professional.

Przeszczep Włosów Świnoujście

Siwe włosy – znak czasu czy piętno genealogiczne?

Siwizna toż po stron wynik indywidualnego a kolejnego. Że więcej do powiedzenia mają w niniejszym wypadku geny – w nich napisana jest pogłoska o ostatnim z jaką intensywnością zachodzić w ludzkich komórkach ma melanina. Jest wówczas ruch płacący za pigmentację, czyli min, kolor włosa. Im trochę melaniny, tym już siwieją włosy. Uwarunkowania genetyczne mocno determinują to, czy osiwiejemy w wieku 20 czy 60 lat.

na porost włosów follixin
na porost włosów follixin

Czy tworzymy na to każdy wpływ? A pewno jesteśmy dokładnie skazani na matkę przyrodę i oczekuje nas nieustanne farbowanie siwych włosów?

Przeszczep Włosów Świnoujście

Metod walki z siwizną istnieje kilka. W liczbie kolejności warto zadbać o higienę życia. Jak mawia klasyk: gdy nie pomoże, wtedy te na prawdopodobnie nie zaszkodzi. Trzeba dużo się odżywiać, wysypiać, myśleć o idealne proporcje pomiędzy obowiązkami i relaksem. Nie zaszkodzi również sport i odstawienie alkoholu, nikotyny oraz kawy, które według naukowców hamują syntezę melaniny.

Zobacz również abc apteka

Odwrócenie siwienia – czyli toż możliwe?

Robi się to wszelką szatańską sztuczką: jednak jako wtedy, odwrócić czas? Wszystko zatrzymuje się bardziej proste, gdy zajrzymy do pomieszczenia skóry głowy. To tam ilość melaniny ma swój wpływ na kolor włosów. Jeśli odpowiednio ją odżywimy, poziom melaniny zwyczajnie wzrośnie, wynikiem czego będzie ponowna, naturalna koloryzacja włosa. Z ostatniej prostej, biochemicznej zależności skorzystali twórcy preparatu GR-7 Professional.

Przeszczep Włosów Świnoujście

Materiał ten potrafi w porządku w grupie naturalne składniki, oparte na mieszance polskich ziół. Robi ona stymulująco na proces syntezy melaniny. GR-7 Professional nakłada się na skórę głowy, nie natomiast na włosy (należy zaznaczyć, że preparat ten nie zawiera żadnych pigmentów). Po około 7 dniach stosowania włosy same zaczną dochodzić do bliskiego naturalnego koloru. Po około 25 dniach pierwszy rzut kuracji zostaje zakończony. W obecnym okresie GR-7 Professional nakłada się dwa razy na dobę. Produkt został zbadany przez międzynarodową firmę EUROFINS, która potwierdziła skuteczność i brak efektów ubocznych na jeszcze 20 ankietowanych.

GR-7 Professional – środek odsiwiający, który wykonywa oryginalne i skuteczniej niż zwykłe farby do starych włosów, można kupić w budowie. Warto zapytać o niego też w ciekawych salonach fryzjerskich, gabinetach trychologicznych oraz salonach SPA.

Pewny zabieg na siwe włos? Więcej na popatrz na źródło artykułu Siwe włosy

 

Przeszczep Włosów Świnoujście

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments